DESTYNACJE

KARAIBY

Podczas rejsu po wodach Morza Karaibskiego, każdego dnia masz okazję odkryć nowe miejsca na jego cudownych wyspach. Białe plaże, turkusowa woda, zwisające palmy budzą zachwyt każdego żeglującego turysty. Saint Martin, Antigua i Barbuda, Gwadelupa i Dominika, Martinika, St. Lucia, St. Vincent i Grenadyny to tylko kilka z bajecznych wysp, które koniecznie trzeba zobaczyć. Dwutygodniowy rejs pozwoli Ci spełnić marzenia i poznać legendarne Wyspy Morza Karaibskiego.

SESZLE

Seszele – raj na ziemi. Klimat tropikalny sprawia, że przez cały rok panuje tu bardzo przyjemna pogoda. Możesz spotkać egzotyczne gatunki flory i fauny, typowe tylko dla tego regionu. Niebywałą atrakcją są ogromne żółwie lądowe, a słynne orzechy kokosowe „Coco de Mer” osiągają wagę 30 kg. W wolnych chwilach możesz oddać się przyjemności nurkowania i podziwiać podwodne ogrody koralowe. Seszele to oaza spokoju oraz wypoczynku i jednocześnie jedna z najbardziej ekskluzywnych destynacji na świecie.

MORZE ŚRÓDZIEMNE

Schodząc z pokładu jachtu, zanurz się w malowniczych uliczkach nadbrzeżnych miasteczek i zapoznaj się z ich historią.

Od Giblartaru, przez Hiszpanię, Włochy, Chorwację po Wyspy Greckie.

Ponadto wybrzeża Sardynii udostepnią Ci wspaniałe kitespoty na kótrych Twój latawiec nie będzie miał czasu odpocząć ;)

Poznaj wspaniałą kuchnię śródziemnomorską i to wszystko tylko 3 godziny lotu z Polski.

BAŁTYK

Nasze rodzime wody Morze Bałtyckiego to akwen odpowiedni zarówno na pierwszą morską przygodę, jak i doskonalenie zdobytej już wiedzy. Niebywałą zaletą jest bliskość, a latem pogoda pozwala cieszyć się urlopem pod żaglami.

Od weekendowych rejsów na Zatoce Gdańskiej po tygodniowe i dłuższe, pozwalające odwiedzić ciekawye miejsca jak Bornholm, Kalmar, Kłajpeda.